środa, 27 lipca 2016

Upalne dni lipca

Witam was w połowie upalnego tygodnia. Lato trwa w pełni. W ogrodzie co kilka dni zakwitają mi nowe kwiaty. Przynoszę do domu  całe naręcza. Część zostaje w altanie. Moi sąsiedzi spoglądają po co ja te kwiaty zrywam i wnoszę do domu. Jak to po co. Żebym mogła je podziwiać też w domu.  Rozkwitają lilie. Niektóre są dla mnie zagadką bo kupiłam je wiosną i nie wiem jakie będą kwiaty. Czekam na rozkwit jeszcze trzech. Korzystam też w pełni z darów lata . Robimy koktajle, kompoty, tarty, babeczki . W tej chwili atakuje nas swoimi owocami bardzo stara papierówka. Właśnie rozdałam resztę szarlotki bo trzeba zrobić nową.  Na koniec chciałam przedstawić wam 2 urocze łobuziaki Molly i Teddy . O nich będzie cały post.  
Do zobaczenia.


9 komentarzy:

 1. Ależ urocze psiaki.Pięknie,kolorowo i smacznie.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna porzeczkowa dekoracja :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie jest w Twoim ogrodzie a te dwa łobuzy przeurocze. Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 4. Krótko mówiąc cudowne, wspaniałe lenistwo w świetnej atmosferze:) Lato pełną gębą:) Buźka

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe letnie kompozycje! Natura sama wchodzi do domu i prosi, abyś jej dary i bogactwo zamieniła w inspiracje. Śliczny ten liliowy bukiecik z paprociami, w jasno lila dzbanku. Białe kropki na dzbanku potęgują sielski powab.Romantycznie i uroczo. Psiaki słodkie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne i pyszne lato
  pieski cudne !

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak pięknie i pysznie u Ciebie, a moje skrzynki czekają na malowanie i nie wiem czy zdążę jeszcze tego roku. Pieski przeurocze. Pozdrawiam:):):)

  OdpowiedzUsuń
 8. How lovelly articles. I like your opinion!

  Hello i am Latifah from Lampung, Indonesia. I am writter and my own website is MantuIdaman Blog, I hope you can enjoy my articles bellow:

  - Kenapa Menulis Blog?
  - Tema Blog yang Saya Sukai
  - Kenapa Memilih Nama MantuIdaman
  - Kenapa Harus Berkomunitas?
  - Bermedia Sosial dengan ramah

  With love,
  Latifah

  OdpowiedzUsuń