czwartek, 9 lutego 2012

Mam dość mrozu.........

Mróz szczypie w nosy, szczypie w uszy,  ale u nas bez śniegu. Wszyscy mamy tej zimy dość, nawet narciarze bo za duży mróz. U mnie w pracy zimno 19 stopni. Dobrze, że od poniedziałku mamy ferie. Po drodze do pracy karmię dzikie kaczki, które pływają w takim maleńkim cieku wodnym. Mam już dość mrozu,  ciepłych ubrań. Pani zimie mówię dość. Myśli, że jak przyszła tak spóźniona to jej wszystko wolno. Boję się o moje krzaczki chyba przemarzły.
Na rozgrzanie zapraszam na gorącego grzańca. Ten fajny kubek i 2 czareczki do niego trafiłam jak zwykle przypadkiem. Ku zdrowotności wysiałam rzeżuchę. Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia urośnie. Pozdrawiam wszystkich zaglądających i byle do wiosny.5 komentarzy:

 1. u mnie tez rzeżucha kiełkuje-może razem przywołamy ciepło?:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeżucha to odrobina wiosny na talerzu. Muszę sobie też wysiać, to może mi się humor polepszy. Zachwycam się szafą z poprzedniego posta. Jest rewelacyjna. Pozdrawiam cieplutko. Ania:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też mam już zimy dość, czekam na ciepełko i wiosnę, za grzańca dziękuję ale mnie rozgrzał....pozdrawiam cieplutko...

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba wszyscy mamy już dosyć zimy.
  We Wrocławiu co prawda w końcu pojawiło się nieco śniegu i jest nawet ładnie. Ciągle jednak mocno mroźno;-)
  Dzięki, że przypomniałaś o istnieniu rzeżuchy;-) Też sobie wysieję.
  Cieszę się, że udało Ci się u mnie dodać komentarz.
  Ja czasami też tak mam, że na niektórych blogach za nic w świecie komentarze nie chcą mi wchodzić, a potem to mija.
  Buziaki ślę, życzę udanego weekendu i rychłego ocieplenia (prorocy od pogody mówią, że ponoć przyszły tydzień ma już być łagodniejszy. Oby;-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Krysiu,
  Dziękuję za odwiedziny. Ostatnio zajadam się kiełkami rzodkiewki i brokuła.
  Kiełki to cenne źródło witamin.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń